Sitenden Para Kazan

Web sitenizden para kazanmakla ilgili edindiğiniz tüm yazıları bu makaleyi okurken unutun. Çünkü hayatında reklam şirketlerinden reklam alıpta para kazanan kişilerin sayısı internet aleminede baya bir düşük olan bir sayıda bini geçemeyecek kadar az. Standart web sitesine sahipsiniz ”reklamalrı sitende yayınla “ sistemlerini kullanarak web sayfalarınızda – sitelerinizde online reklam yayınlayarak tık başına para veren sistemlerden para kazanmak profesyonellik gerektirir. Başta sitenize eklediğiniz reklamlarla tık başına para kazanmak istiyorsunuz. Bu yöntem için google adsense biçilmez kaftandır. Ancak google adsnese hesabı alamıyorum bu yüzden bir türlü para kazanmak için ilk adımı atamıyorum diyorsanız aşağıdakilere göz gezdirmenizi öneririm. Continue reading Sitenden Para Kazan

“Rld.dll Bulunamadı!” Hatasının Çözümü for PES 2013

Benim ve pes 2013 sevdalılarının oyunda rastladığı rld.dll hatasına çözüm getireceğiz.

Soruna neden olan rld.dll dosyası windows 8’in yada diğer antivirüs programları tarafından tehdit unsuru olarak algılanıp istem dışı olarak karantinaya alınıyor. Bun nedenle pes 13’ü açmaya çalıştığımızda bu dosyanın eksik olduğunu yada farklı çeşit hatalarla karşılaşıyoruz. Bu hataları almadan oyuna girebilmek için. En altta indirme linkine tıklayarak dll dosyasını indirin ardından dll dosyasını oyunun kurulu olduğu yere kopyala yapıştırla gönderin işlem tamamadır. Gayri oyunu sorunsuz olarak açıp oynayabilirsiniz.
Bu hatayı tekrar almamak için indirdiğiniz dll dosyasının zipli halini yedekte bulundurun ki anti virüs programları aktifken tekrar aynı hatayla karşılaşırsanız tekrar yükleyenilesiniz. Son olarak oyunu oynarken antivirüs programınızı kapatın.

RLD.DLL dosyası microsoft’un tüm kullanıcılarına sunduğu ücrersiz bir dosyadır.

RLD.DLL dosyasını Edin

CDN Content Delivery Network Nedir

CDN Content Delivery Network Nedir

Tekrar selamlar, Şimdi hep birlikte Content Delivery Network (C.D.N) nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılacağını öğreneceğiz

Bir çoğunuz yada dikkatli olanlarınız rastlamıştır bazı büyük sitelerin resimleri ,dosyaları cdn.siteadi.com şeklinde ayrı bir sitede barındırılmaktadır. Bazımız nedenini merak edip araştırmıştır kimiside canı öyle istemiş oraya koymuş demiştir. Continue reading CDN Content Delivery Network Nedir

Tatar Ramazan Nerelidir

Tatar Ramazan Kadir İnanır

Kadir İnanır’ın Canlandırdığı Tatar Ramazan Nerelidir, gerçekte kimdir, nerede doğup, nerede büyümüştür… bunlar gibi pek çok sorularınız üzerine siz için bu yazıyı hazırladık. Bütün sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Önceden Tatar Ramazan, Tatar Ramazan Replikleri, Tatar Ramazan Efsanes, başlıklı yazılarımızdan sorularınıza karşılık cevap vermeye çalışmıştık. Ancak tüm bu makaleler sorularınıza net bir cevap verememiş gibi gözüküyor. İşte geldik Tatar Ramazan’ın Nereli olduğu ve Mapushanelerde adının nasıl nam saldığına. Gerçek hayatta Tatar Ramazan herhangi bir kişiyi canlandırdığı pek söylenemesede Normal Türk Erkeğini canlandırdığıda es geçilecek değil. Tatar Ramazan iyinin, yoksulun, fakirin, düşkünün yanında zalimin karşısına çıkan bir karakterdir. Mapushanelerde zalimin karşısına çıktığından her türlü belayı başına sarmıştır. Ancak bu belaler ona vız gelmiş tırıs gitmiştir. O kendini her daim doğruluğa eşitliğe adamıştır.

Atv’de yayınlanan Tatar Ramazan dizisine gelecek olursak, Dizi Birgi ve Sinop’ta çekilmektedir. Dizide Tatar Ramazan karakterini canlandırmaya çalışan fakan Tatar Ramazan kadar -Kadir İnanır- Başarılıolamayan Bülent İnan kendine bu rolü inandıramamış gibi gözüküyor.

tatar ramazan nerelidir. Gerçek Tatar Ramazan’ın nereli olduğu filmde açıklanmasada normal Anadolu aslanı olduğu kesindir. Atv ekranlarındaki Tatar Ramazan ise Urfalıdır.tatar ramazan

Diziyi takip edenler yada Tatar Ramazan Sinema Filmini seyredenler bilir gerçek hayatta böyle kişilere ihtiyaç olacağını. Hayatın bazı kesimlerinde insanın aciz zayıf kadığı zamanlarda arkasını dayayacağı nice Tatar Ramazanlar olsı dileğiyle.

Umarım bu yazımızda gereken cevapları alabimişsinizdir. Eğer Başka sorunuz olursa yada içinizden geçen düşünceler çekinmeden yorum kısmına yazabilirsiniz. Sizinde yorumuz yayınlansın.

Tatar Ramazan

Tatar Ramazan Efsanesi, Tatar Ramazan Nereli, Tatar Ramazan

Tatar Ramaan Nerede Çekiliyor