İnanılmaz görüntüler: Tayyip Erdoğan vatandaşı yumrukluyor!
basbakanin-yumruklu-saldirisindan-yeni-goruntuler_okurkafe.com

Bir ziyaretçi Diyor ki: “Efenim, Türkiye’yi diktatörlükle tanıştıran, yaptıkları şeylerden sonra hala utanmadan halkına yumruk atan, 10 hareketinden 10’u kusurlu olan sayın başbakanımız’ın halka saldırdığı Soma’dan yeni görüntüler gelmiş. İzlemek istemiyor ama insan..”

Başbakan Erdoğan’ın Soma’da yoğun protestoların ardından bir markete sığınması ve markette kendisine tepki gösteren birisine saldırmasıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

Başbakan’ın Somada kendisine yumruk attığını iddia eden kişinin açıklaması video.

10 Comments

  AliCengizOyunları

  Efenim, Türkiye’yi diktatörlükle tanıştıran, yaptıkları şeylerden sonra hala utanmadan halkına yumruk atan, 10 hareketinden 10′u kusurlu olan sayın başbakanımız’ın halka saldırdığı Soma’dan yeni görüntüler gelmiş. İzlemek istemiyor ama insan.

  matin

  ah ulan yok mu orada bir psikopat cengaver uzaktan veya yakından tek el ateşle bu soysuz köpeğin kafasına sıkabilecek. aslında saniyelik olay. orada canı çıksın kansızın…

  0malt

  dilin tüy kalmadı be canım dilimde tüy kalmadı siz ve yaptıklarınız da ötürü.bu halk elbet birgün hesap soracak

  saltuz

  artik nasil bir karma ise amk boyle bir o.c. gunun kucagina dustuk , Allah sonunu hayir etsin , bu ruh hastasindan hersey beklenir

  musa

  bu videonun sağcılıkla solculukla dinle veya madenle hiç bir alakası yoktur. biraz vicdan lan. şimdi hala bu adamı savunmak için at gözlüğü takmak değil bizzat at olmak gerekir.

  kaddafi

  Başbakan tarafından yumruklu saldırıya uğrayan gencin olaydan sonraki açıklamalarına çok takmayın.
  Başbakanın aleyhinde açıklama yapmaması için kim bilir kimler ne şekilde tehdit etmiştir. Belki çocuğuyla, karısıyla, annesi babasıyla, belki işiyle…
  Başbakanın yüzüne karşı istifa et diyen biri, olaydan sonra böyle açıklama yapmaz. Buraya takılmayalım.
  Bu aralar dikta ile yönetilen halkların, yöneten yöneticilerin hayatlarını ve sonlarıyla ilgili filmler izliyor, kitaplar okuyor, araştırmalar yapıyorum ve bu yöneticilerin sonları pek de iyi olmamış, .mınlarına koymuşlar. İçiniz rahat olsun. Bunların hepsinin hesabı so ru la cak.

  sülüman

  kaddafinin götüne demir sokmuşlardı buna ne sokacaklar cok merak ediyorum.

  neredeyiz

  O kadar üzüldüm o kadar sinirlendim ki. yazıklar olsun diyecek hiçbirşey bulamıyorum. nasıl küfürlet ettiğime kendim bile şaşıyorum. çok garip bi duygu. allahım acı bu ülkeye.

  ata

  BB’den nefes kesen performans. sonun kaddafi gibi olacak BB

  Hırkız

  Önceki “başbakan saldırdı iddiası” adlı video’ya “lan ortalığı karıştırmayın ,kendi korumasını itiyor” diyen arkadaşın … buradan selamımı yollamayı borç bilirim.

Bir cevap yazın

*
*

Required fields are marked *