Yılmaz Özdil sonunda beklediğimiz açıklamayı yaptı. Milletimizin birliğe beraberliğe aç oldupu bu zamanlarda ne olacak bekliyoruz. Hayırlısı olsun, bakalım…
Yılmaz Özdil Soma Açıklaması

Meclise onergesi geliyor,arastiralim, bakalim su madenler saglam mi diye. AKP tarafindan reddediliyor. AKP Soma’dan cikan komuru verip oy aliyor. AKP yuzde 45 oy aliyor. Soma’da yuzlerce madencimiz sehit oluyor.

E haksiz mi bu adam simdi? Mustehak degil mi bize?
Suriye’si Megri Megri’si ozellstirmeler, tokatlar, paralari sifirlayinlar, daha onlarca sayarim.

Insanlar hakettikleri sekilde yonetilirler. biz de bunu hakediyoruz maalesef.

13 Comments

  rezillik

  Hayatımda duyduğum en rezil,en haysiyetsiz,en onursuz,en omurgasız açıklamalardan biri.Böyle birşey olamaz arkadaşlar,çıkmış ordan kendini bilmezin biri de diyor ki
  “Insanlar hakettikleri sekilde yonetilirler. biz de bunu hakediyoruz ”
  Ulan şerefsiz,300 INSAN EVLADI öldü orda,ÇOLUĞU ÇOCUĞU babasız kaldı,eşlerini kaybetti insanlar,,300 INSAN diyorum bak 1 den 300 e sayın bi düşünün kafanızda,1000 liraya yerin 2 kilometre altında sabah 5 ten akşam 8 e kadar çalışıyor bu insanlar,sikiyim AKP CHP MHP yi,hangisi buna çözüm getirecek,çıkmış yılmaz da diyor ki”Bunlara müstehak” Yazıklar olsun vicdansız herif,git sen de 7 gün 15 saat yerin 2 kilometre altında havasız güneşsiz 45 derecede çalış bakalım,böyle bişey olmaz,yok böyle bişey ya,acaip sinirliyim,sizin yapacağınız programa da yılmaz özdilinize de sokiyim.. Miletvekili olacak orospu çocukları 700 bin liralık saat takıyor,300 içsinin aylığı bu saati almaya bile yetmiyor,çıkmışlar pişkin pişkin açıklama yapıyorlar her gün abuk subuk,sosyete orospuları timsah gözyaşı döküyor,iktidara ve RTE’ye zaten söyleyecek küfür dahil bulamıyorum küfür hazinem geniş değil o kadar,manyaksınız hepiniz,ikitdarıyla muhalefetiyle bok çukurundasınız!!

  somalili cocuk

  ee birader sen 284 kişinin hayatını kaybettiği kazanın ertesi gün bu işin fıtratında var dersen sikmelerinede razı olman gerekir

  alibaba

  Secim calismalari baslamis. Yuzlerce madenci rahmetli olmusken bunlar normal seylerdir, 1800’lerin Ingiltere’sinde de olmustur dedikten sonra zaten uzuntu icinde olan Soma’ya gidip milleti tokatladi. Yakinda bir de sehit babasina kafa atarsa yuzde 60’lari gorur herhalde onumuzdeki secimlerde.

  baybe

  devletten, bakandan, vekilden, memurdan, polisten, işverenden ondan bundan korkup çekinip, demokrasi ve hakkını aramayanların, biri çıksa da bizi kurtarsa diye bekleyen insanların başı sağolmasın. öyle başlar omuzlara fazla.
  o başlara bin türlü bela gelsin, tek dertleri canlarını kurtarmak olacak hale gelene kadar köşeye sıkışsınlar.
  can korkusundan başka bütün dertleri göğsünde yumuşatıp ayağa düşürmekte ustadır o başlar. hakkını ararken düşenden başkasına uzatmam elimi.

  zikenadam

  küfürü hakareti alkışlayan bu elit denen grup doğru söyleyeni dokuz köyden kovar.
  spektrum sende galiba ya sendikacı yada hükümet karşıtısın. ben hükümetin icraatlarından bahsetmedim ama sen bahsetme gereğini duymuşsun

  akilli

  Neymiş maden ocagındaki işçiler neden mitinge gitmişmiş. Lan adamlar orda ekmeğinin derdinde. Biliyorlarki eğer mitinge gitmezlerse evdeki cocukları aç kalacak(bakın kendileri ac kalacak demiyorum bu cok farklı birşey). Sen onların bu durumunu anlayıp çözüm için birşeyler yapmaya ugraşacagına dahada fazla dışlıyorsun. Birde evde oturmus 7 sülalesi rahat bi şekilde canlı yayına baglanıp soma faciası müstehaktır diyosun. Seni ve senin gibi gazetecileri günahım kadar sevmiyorum.

  Somali

  tayyibe oy veriyosan ölmen de müstehaktır demek ne demek amk. 17 ağustos depreminde çürük binalarda ecevite oy verenler ölürken de müstehak mıydı amk bu nasıl bir kafa yapısı lan.kendinize istediğiniz kadar hümanist makyajı yapın, insanlığınız twitterda facebookta kararttığınız profil fotoğrafının ötesine gitmiyor malesef…

  naber

  şimdi şuraya küfür yazsaydım emin olun daha çok memnun olacaktınız. bu konuda yayınlanan videolara ve yorumlarına bakın en çok küfür edenler en çok alkışlananlar. işte böyle elit bir grubuz..
  ayrıca spektrum ben devletin icraatından bahsettiğimi hatırlamıyorum. ben sendikalardan bahsettim. sende galiba ya sendikacısın yada hükümet karşıtı

  caresiz

  cgartiz, eyvallah. biri ayet birisi hadistir. bu arada “seenheiser” bana mı dedin o şerefsizi? şayet programla alakalıysa yanlış alınmışımdır kusura bakma. fakat bana dediysen sen benim paylaştığım bu ilahi kelamları doğru anlamamışsın demektir!

  buradaki kasıt; “bir parti, yönetim, iktidar, yönetici sakın sizi aldatmasın, vicdanınızı çalmasın. adalet anlayışınız bir hizbe göre olmasın.” dır. ve “kendinizi toplarlayın, uyarın, anlatın ki sizin iyi ve doğruya sevk olduğunuz belli olsun.”

  biz kinle, kavgayla, böbürlenmeyle bir yere varamayız. orada kastedilen de bunları çözmek ve kötülükleri durdurmak için hareket geçmek ki ona göre muamele göresinizdir.” yani sen benim nasıl olur da “madencilerin ölümü hak edildi!” dediğimi sanırsın? benim dediğim, bu ölümleri gerçekleştiren ihmalleri yapanları görelim ve müdahale edelim.” dir.

  ortadaki

  Spektrum sana katılıyorum bak ben bu surelerı bilmiyordum ama her defasında aynı sey ıanlatıyordum, Meclis tamamen Türkiyenin yansıması ama Ak parti ile değil chp si mhp si bdp si ile bire bir.

  yavsak-medya

  medyada bu kadar yavşak varken hala böyle insanları görmek güzel.

  özdil

  yılmaz özdili severim yazılarını okurum ama hiç bi ölüm müstehak falan olamaz.bunlar insanların saf duygularını sömüyo de anlarım saf yerine koyuyor de anlarım ama sen oy verdin kardeşim buldun belanı al gör gününü demeye getirmek bizim delikanlılığımıza yakışmaz.düşeni kaldıracağınıza kendinize günah keçisi arıyorsunuz.

  enerji

  enerji bakanının sakalıyla meselenin ne alakası var?

Bir cevap yazın

*
*

Required fields are marked *